Radio
Online
Повiдомити новину

На Рівненщині виробляти цукор не будуть

Цукрові  заводи, які розташовані на території Рівненської області, наразі перебувають у приватній власності й жоден з них не працює.  Саме тому виробляти цукор на Рівненщині не вийде. Тому сьогодні цукор у магазинах міста можна купити приблизно за 28 гривень за кілограм.

 Однак урожай цукристих  в краї обіцяє бути багатим, повідомляє департамент агропромислового розвитку ОДА.  Днями уже розпочали збір цукрового буряку. Під стратегічний овоч в області відвели 16 тисяч гектарів, і наразі врожай зібрали з 15% засіяних площ.

За прогнозами, планують зібрати 800 тисяч тонн буряку, що більше ніж показники минулого року, каже заступник голови ОДА Ігор Тимошенко. За його словами, сировини буде достатньо, а відтак стабілізується й ціна на цукор:

“Як правило після завершення сезону збирання, перероблення ціна коригується у бік зменшення. Втім прогнозувати наразі важко, адже це ринок… Є надія на те, що ціна як мінімум буде стабільною. Сировини достатньо для того, аби виробити достатню для населення кількість цукру”, – каже Ігор Тимошенко.

 

Читайте також: