Radio
Online
Повiдомити новину

На Рівненщині вакцинацію можуть перевіряти на «сільських» маршрутах

Фото ілюстративне

Наразі норми щодо обов'язкової вакцинації або ПЛР-тесту не застосовуються до міських та внутрішньообласних перевезень. Але це цілком можливо через "перехід" Рівненщини до "червоної" зони з 26 жовтня.

Про це повідомив начальник управління інфраструктури і промисловості Рівненської ОДА Федір Мисюра.

Він відзначив, що на даний час перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування міжобласного сполучення здійснюється лише при наявності у водіїв та пасажирів сертифікату вакцинації чи негативного результату ПЛР тесту або експрес-тесту.

«Звертаю увагу, що у зв'язку із віднесенням Рівненської області до «червоної» зони, при перевезенні пасажирів на внутрішньообласних автобусних можуть бути застосовані обмеження, які вже діють на міжобласних маршрутах», - зазначив Федір Мисюра.

Нагадуємо, з 21 жовтня набули чинності нові правила міжрегіональних перевезень на жовтому та червоному рівнях епіднебезпеки. Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення. Правила перевезень не будуть стосуватись неповнолітніх пасажирів.

А 23 жовтня, було прийнято рішення про перехід Рівненської області до «червоної зони» карантину з вівторка. При цьому обласною комісією ТЕБ та НС рішення про призупинення роботи громадського транспорту на внутрішньообласних маршрутах не приймались.

 

Читайте також: