ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

На Рівненщині триває перевірка аптек на безбар’єрність

фото ілюстративне

У Дубні перевірили аптеки на безбар’єрність

Про це повідомили в пресслужбі Рівненської ОДА.

Загалом оглянули 10 закладів. У ході моніторингу в окремих аптеках встановлені типові невідповідності вимогам Державних будівельних норм.

«Серед основних недоліків – відсутність пандуса чи підйомника, або ж не дотримані вимоги до їх функціонування. Інколи були невідповідності до ширини дверей, а в окремих випадках вони взагалі створювали перешкоду для руху. Також були зауваження щодо відсутності інформаційних стендів шрифтом Брайля тощо. Аптеки вже працюють над усуненням недоліків. Моніторинг з доступності триває», -  зауважив начальник Держлікслужби у Рівненській області Сергій Лебедь.

Нагадаємо, нові державні будівельні норми передбачають обов'язкові елементи безбар'єрності, що відповідають Національній стратегії зі створення безбар’єрного простору в Україні, яку ініціювала перша леді Олена Зеленська.

Робоча група створена за ініціативою Рівненської ОДА та складається із фахівців з питань будівництва, фармацевтів, а також громадських організацій осіб з інвалідністю.

Читайте також: