Radio
Online
Повiдомити новину

На Рівненщині триває осінній призов (ВІДЕО)

На Рівненщині триває осінній призов. Сьогодні до лав Збройних сил України відправили вже другу чергу юнаків. Де служитимуть призовники, дізнавались наші журналісти.

На Рівненщині триває третій тиждень осінньої призовної кампанії. 19 жовтня відбулася вже друга відправка до війська. За цей час лави Збройних Сил України поповнили 20 юнаків з Рівного, 6 з яких відправилося сьогодні. Осінній призов на строкову службу триватиме до 31 грудня.

Станом на сьогодні це друга відправка проходить. Орієнтовна цифра це близько 60 чоловік ми маємо призвати з міста Рівне. Ті військові частини, які ми комплектуємо сьогодні і найближчим часом це військові частини національної гвардії Збройних сил України, які дислокуються на правобережній Україні, - Олександр Ярмошевич Військовий комісар Рівненського міського центру комплектування.

З міського центру комплектування та соціальної підтримки хлопці вирушили до обласного збірного пункту, щоб, в подальшому, вибути до військових частин, де проходитимуть строкову військову службу. Один з призовників, двадцятирічний Микола розповів, в армію пішов за прикладом батька.

"Дід служив, навіть декілька разів, тато служив, і я подумав чому б і ні. Тато був десантником, я би теж хотів, проте мене записали в нацгвардію, але я так розумію буде ще розподіл, і там уже на місці вирішимо", - Микола Коломійчук Призовник

Нагадаємо: на військову службу в Україні призивають хлопців у віці від 18 до 27 років, у яких немає будь-яких підстав для відстрочки. Кримінальна відповідальність за ухилення від призову на строкову військову службу передбачає обмеження волі на строк до 3-х років.

Читайте також: