Radio
Online
Повiдомити новину

На Рівненщині створюють стрілецький батальйон ЗСУ

Фото ілюстративне

Нові стрілецькі батальйони сформують у кожній області України. Згідно із рішенням керівництва ЗСУ це потрібно для реагування на загрози національній безпеці держави. До батальйону запрошують добровольців.

Формування нового підрозділу на Рівненщині обговорили на нараді під керівництвом першого заступника голови ОДА Сергія Подоліна.

«На службу запрошують чоловіків та жінок від 18 до 55 років. Це мають бути патріотично налаштовані громадяни, які прийняли для себе рішення служити в лавах Збройних сил України. Нам потрібні і офіцери, і сержанти, і рядові. Також запрошуємо й тих, хто не служив. Будуть проводитися навчання та бойові злагодження», - розповів Сергій Подолін.

На нараді розглянули матеріальне забезпечення нового військового формування технікою, провізією та місцями розміщення.

Охочі вступати до стрілецького батальйону Рівненщини можуть звертатися до територіальних центрів комплектування. Дізнатися про вакансії можна також у центрах зайнятості, де представники центрів комплектації надають відповідні консультації.

Нагадаємо, на Рівненщині минулого тижня стартував набір до підрозділів штурмової бригади «Гвардія Наступу». Бригада складатиметься з восьми підрозділів - вони підпорядковуватимуться Нацполіції, Прикордонній службі та Нацгвардії України.

Читайте також: