Radio
Online
Повiдомити новину

На Рівненщині стали частіше одружуватися

З початку 2022 року в Рівненській області взяли шлюб 4108 пар. Це на 20% більше, ніж за аналогічний період торік. Натомість розлучень, навпаки, поменшало на 32%.

Про це повідомили у Рівненській обласній державній адміністрації. 

Кожен десятий шлюб – із військовими. Також на період воєнного стану шлюби можуть реєструвати командири військових частин без присутності нареченого чи нареченої (якщо він, чи вона є військовослужбовцем, поліцейським, медиком тощо). При цьому використовуються доступні засоби відеозв’язку.

«Наразі процедура укладання шлюбу спрощена – закохані можуть одружитися у той же день, коли подали заяву. Це стосується не лише військових, а й усіх охочих. До слова, більшість пар одружуються саме так. І ця тенденція простежується не лише на Рівненщині, а по всіх областях», — зазначають у дописі. 

Крім того, нещодавно на порталі «Дія» запрацювала нова послуга, яка дозволяє подати заяву щодо повторної видачі свідоцтва про шлюб. Це робиться доволі просто. Зараз це дуже актуально. Адже чимало українців змушені були залишати домівки поспіхом, а деякі документи втрачалися.

Раніше, щоб отримати витяг чи свідоцтво повторно, потрібно було йти у ДРАЦС. Відтепер це можна зробити на порталі Дія та забрати документ у ДРАЦС або замовити доставку Укрпоштою додому.

Читайте також: