Radio
Online
Повiдомити новину

На Рівненщині розвивають унікальний вид спорту

Унікальний вид спорту – лижні гонки – розвивають на Млинівщині. Секція – єдина на Рівненщині.

Про це повідомив голова Дубенської РДА Всеволод Пекарський.

"Днями, під час робочої поїздки до Млинівської громади, відвідав тренування юних чемпіонів та поспілкувався із директором Млинівської дитячо-юнацької спортивної школи Юрієм Вербицьким", - йдеться у повідомленні.

Він додав, що лижними гонками сьогодні займається 18 діток. Взимку, коли є сніг, тренуються на лижах, а влітку – на лижоролерах.

Поряд з лижним при Млинівській спортшколі функціонує ще 4 відділення з видів спорту.

"У нас є важка атлетика, лижні гонки, волейбол, футбол та веслування на байдарках і каное. – каже директор спортшколи Юрій Вербицький. – В школі працює 8 тренерів, на відділеннях займається понад 130 діток. За понад півстолітню історію виховали не одне покоління чемпіонів. Серед них – десять майстрів спорту, майстер спорту міжнародного класу та понад два десятки кандидатів у майстри спорту".

Начальник військової адміністрації також ознайомився із роботою водної бази «Елінг». Саме тут нещодавно завершили свій тренувальний збір юніорська і молодіжна збірні України з веслування. До слова, у складі збірної – млинівчанка Олена Циганкова, вихованка Млинівської спортшколи та бронзова призерка Чемпіонатів Європи й Світу.

Читайте також: