25 серпня на території Рівненського району державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу виявлено факт спалювання сухої рослинності.
Про це повідомили у Держекоінспекції Поліського округу.
Порушника притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 77-1 КУпАП «Самовільне випалювання рослинності або її залишків» та накладено штраф на суму 3060 грн.
Довідково. Кодексом України про адміністративні правопорушення (стаття 77-1) за самовільне спалювання сухої трави, опалого листя та інших рослинних залишків, передбачено накладення штрафу на громадян від ста вісімдесяти до трьохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (3060 – 6120 грн) і на посадових осіб — від дев’ятисот до одніє тисячі двохсот шістдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (15300 – 21420 грн).