ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

На Рівненщині оголошуватимуть загальнонаціональну хвилину мовчання через так зване «вуличне радіо»

Фото ілюстративне

На Рівненщині оголошуватимуть загальнонаціональну хвилину мовчання через так зване «вуличне радіо». Відбуватиметься це щоранку о 9:00 у територіальних громадах, де вже встановлена ця система оповіщення.

Про це повідомили у Рівненській ОВА.

Йдеться про такі громади:

  •  Дубенська
  •  Каноницька
  •  Гощанська 
  •  Антонівська 
  •  Дубровицька 
  •  Рівненська 
  •  Демидівська
  •  Сарнецька 
  •  Немовицька 
  •  Мирогощанська 

Зауважують, що робота по реконструкції систем оповіщення області триває.

До слова,  у Вінниці о 9 годині ранку зупиняється навіть весь громадський транспорт. Задля цього навіть розробили спеціальну інструкцію для водіїв.

Аналогічно в Чернівцях: під час хвилини мовчання на площі зупиняється транспорт, водії виходять з автівок, зупиняються перехожі, а також на вулицю виходять працівники інституцій та підприємств.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський підписав Указ №143/2022 «Про загальнонаціональну хвилину мовчання за загиблими внаслідок збройної агресії Російської Федерації проти України». Щоранку о 9 годині на всій території України вшановують пам’ять усіх військових, цивільних та дітей, які загинули у цій війні.

 

Читайте також: