Київстар модернізує мережу, аби покращити швидкість та якість мобільного інтернету 4G та підготувати інфраструктуру до 5G. У низці населених пунктів Рівненщини компанія відключить технологію 3G та перерозподілить частоти її діапазону на користь 4G.
Де на Рівненщині замість 3G працюватиме 4G:
- у Вараші;
- Володимирці;
- Вараському районі;
- Сарненському районі.
Якщо ви ще перейшли на технологію 4G — скористайтеся простою інструкцією, аби активувати її на телефоні.
Якщо ваша SIM-карта не підтримує 4G, ви можете безкоштовно замінити її на USIM, при цьому ваш номер не зміниться — для цього завітайте до найближчого магазину Київстар.