Radio
Online
Повiдомити новину

На Рівненщині громада реалізовуватиме відразу кілька конкурсних проєктів

Привільненська громада отримала можливість для реалізації 3 проєктів за рахунок коштів обласної програми підтримки місцевих ініціатив та міжнародної технічної допомоги. Обов’язковою умовою реалізації проектів є їх співфінансування із місцевого бюджету сільської ради.

В рамках щорічного обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад Рівненської області до січня 2022 року на території громади буде реалізовано проект «Розширення сфери послуг комунального підприємства «Господар» Привільненської сільської ради шляхом відкриття 2 швейних майстерень у селах Привільне та Іваннє». Загальна вартість проекту складає 197 674 гривень, з них: 149 800гривень – кошти проекту.

Також найближчим часом розпочинається реалізація проєкту соціальної згуртованості "Трояндова громада Рівненшщини", що передбачає висадження майже пів тисячі троянд у населених пунктах Привільненської громади. Проєкт реалізується в рамках конкурсу соціальних ідей у Рівненській області за підтримки проєкту «Зміцнення міжсекторальної співпраці для соціальної згуртованості (SC3)», що співфінансується Європейським Союзом та Британською Радою в Україні в партнерстві з ГО «Молодіжна платформа». Загальна вартість проекту 54 800 гривень, з них: 35 000 гривень кошти проєкту.

Також Привільненська громада реалізовуватиме ще два проекти за сприяння Програми «U-LEAD з Європою». Мова про ініціативи «Сучасні сільські заклади медицини – запорука міцного здоров’я та добробуту громад» та «Започаткування науково-дослідницької діяльності в закладах освіти 4 територіальних громад-партнерів міжмуніципального співробітництва шляхом створення СТЕМ-центрів та цифрових лабораторій».

До слова, вже з наступного тижня в області запрацює нова соціальна ініціатива "Цифра в кишені".

Читайте також: