Radio
Online
Повiдомити новину

На Рівненщині біля дитячого садка зробили сміттєзвалище (ВІДЕО)

У селі Мирогоща, на Дубенщині, люди систематично викидають сміття біля дитячого садочку. Непотріб залишають прямісінько під ногами та ледь не на порозі дошкільного закладу. Хто виносить сміття, для чого засмічують рідне селище, як вирішити проблему та чи можливо це взагалі - дізнавалася Тетяна Цицюра.

Жахливий сморід, купи сміття та безпритульні тварини, що розтягують "стихійне сміттєзвалище". Таку картину спостерігають батьки із малечею йдучи на навчання. На днях мережу інтернет сколихнула новина: На території дитячого садочка в селищі Мирогоща, по вулиці Студентській, зробили сміттєзвалище. З допису стає зрозуміло, що займаються цим невідомі. Та За словами місцевих жителів, сміття сюди зносять згідно угоди місцевих мешканців з комунальниками. Роблять це щоп'ятниці. Незрозумілим лишається одне - чому дитячий садочок перетворюється на сміттєзвалище.

Склався казус у минулі вихідні, у зв'язку з тим, що у п'ятницю не приїхала машина, яка збирає сміття, трактор точніше, тому що був перекритий переїзд. У зв'язку із ремонтними роботами на переїзді, п'ятниця, субота і неділя, 3 дні був перекритий переїзд і у зв'язку з цим не приїхала машина, яка забирає сміття, - Надія місцева жителька

Жінка додає, є люди, що відмовляються платити за утилізацію, й виносять непотріб у той час, коли ніхто не бачить. Каже, що в соціальних мережах інформацію , швидше за все, розмістили саме вони. Адже утилізація відбувається регулярно, та далеко не всі хочуть витрачати власні кошти. З цим погоджується й директор Миргощанського комунального підприємства Андрій Германюк.

Половина населення оплачує, половина не оплачує. й так само виносять та лишають сміття. Ми стараємося не брати, але потім змушені забирати, щоб сміття не розліталося по селі, щоб його не розтягували собаки по селі ніде, - Андрій Германюк директор Миргощанського комунального підприємства

Зараз це повинні врегулювати комунальники - скласти домовленості із усіма жителями Мирогощі. Та все ж, Андрій Германюк переконаний - проблему це не вирішить, бо ж людям, зручніше не платити за вивіз відходів, значно простіше, підлаштуватися під тих, хто щороку сплачує близько 200 гривень.

Читайте також: