Radio
Online
Повiдомити новину

На «Рівнеазот» після аварії не пустили держінспекторів

Наразі екологи досліджують, чи забрудений ґрунт довкола підприємства «Рівнеазот», де 20 липня стався витік нітрозних газів.

Як обіцяють, результати перевірки вже будуть відомі за кілька днів. Однак, на саме підприємство екологічну інспекцію на чолі із головою Держекоінспекції Андрієм Мальованим не пропустили, незважаючи на обіцянки керівництва, повідомляє ТСН

Проте екологи все ж готують документи, аби провести перевірку на підприємстві. 

- Керівник підприємства чи відповідальна особа повинні відразу повідомити про аварію. Фактично ж наші служби знали від засобів масової інформації. Інспектори виїхали, а не були допущені до перевірки. Це найбільше обурює, - наголосив міністр захисту довкілля та природних ресурсів Роман Абрамовський. 

Нагадаємо, 20 липня на підприємстві "Рівнеазот" сталася розгерметизація трубопроводу в цеху вирпобництва азотної кислоти. Після чого утворилася хмара помаранчевого диму. 

Надзвичайна ситуація була ліквідована за півгодини силами самого підприємства. 

За словами голови Держкоінспекції Андрія Мальованого, перевищення гранично допустимих показників небезпечних речовин у повітрі не виявлено. Це ж підтвердили і в ДСНС. 

Наразі у поліції розслідують кримінальне провадження за фактом порушення правил безпеки на вибухонебезпечному підприємстві. 

Читайте також Глава МВС назвав попередні причини аварії на «Рівнеазоті»

Читайте також: