ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

На Провідну неділю рівненські автобуси змінять схему руху (ВІДЕО)

Понад 100 маршруток. Саме така кількість транспорту 12 травня буде курсувати до кладовища "Нове" у Рівному. Запуск додаткових маршруток ініцювали саме до Провідної неділі.

Понад 100 маршруток. Саме така кількість транспорту 12 травня буде курсувати до кладовища "Нове" у Рівному. Запуск додаткових маршруток ініцювали до Провідної неділі. Начальник департаменту інфраструктури та благоустрою Руслан Гудима каже: роблять це щорічно, оскільки у великої кількості людей виникає потреба в доїзді на кладовище, де вони відвідують своїх померлих рідних на Провідну неділю.

Ми плануємо виділити близько 110 автобусів, які будуть курсувати дещо змінено, тобто їхня кінцева точка виїзду і точка прибуття буде змінено на кладовище "Нове". Будуть задіяні патрульна поліція та департамент муніципальної варти для того, щоб корегувати рух, який буде відбуватися на даних ділянках біля кладовища. З 6 ранку, якщо я не помиляюсь, вже буде перекритий рух і заїзд на кладовище "Нове", - начальник департаменту інфраструктури та благоустрою Рівного Руслан Гудима.

Люди до такої ініціативи ставляться з розумінням. Кажуть: така кількість транспорту стане у пригоді кожному, хто хоче відвідати померлих рідних та близьких вже цієї неділі.

Однак через велику кількість громадського транспорту непереливки буде водіям приватних авто. Для для дещо обмежать рух. Доїхати ближче до кладовища зможуть лише ті водії, які перевозять людей похилого віку та осіб з інвалідністю. А скористатися парковкою поблизу цвинтаря буде неможливо, оскільки цю автостоянку використовуватимуть водії громадського транспорту. Руслан Гудима просить громадян з розумінням поставитися до цього та, за можливості, скористатися саме громадським транспортом.

Звертаємося до громадян з проханням, щоб максимально постаралися пересуватися громадським маршрутом, для того, ми збільшили кількість самих автобусів, для того ми і направили такі потоки автобусів, щоб побільше охопити людей. і щоб вони не блокували своїм приватним транспортом рух громадського транспорту. І вже в цьому році у нас будуть курсувати і великогабаритні автобуси, для їхнього розвороту потрібно більше місця і, відповідно, більше площі, шоб вони рухалися відповідно до графіку, - начальник департаменту інфраструктури та благоустрою Рівного Руслан Гудима.

Розклад руху маршутного таксі можна переглянути на сайті міської ради.

Читайте також: