Radio
Online
Повiдомити новину

На перший день Різдва у гості до рівненських патрульних (ФОТО)

На майдані Короленка, поблизу обласної бібліотеки патрульні для дорослих та дітей влаштували маленьке свято.

Діти мали змогу посидіти у патрульних автівках, посигналити у клаксон, а також покататися із патрульними в службовій автівці, але обов’язково в автокріслі. Як зазначила інспекторка патрульної поліції Тетяна Ятчук «це свого роду була профілактична робота, щоб і батьки використовували ці крісла». Знайомили також дітей із правилами дорожнього руху, а також амуніцією та спецзасобами, які використовують поліцейські у своїй роботі.

Була можливість поспілкуватися та сфотографуватися із патрульними підрозділу ТОР.
«За спостереженням, людям сподобалося: дітей було багато, дорослих також, – розповідає нам інспекторка патрульної поліції Тетяна Ятчук. – Дорослі теж каталися поруч із дітками в патрульних автівках. Тривало усе із 12:00 до 15:00 і постійно з нами були як діти, так і дорослі».  
Активні дітлахи перебували на облаштованому дорожніми знаками ігровому майданчику. Не забули й про дорослих, для них патрульні підготували локацію, де чоловіки та жінки тестували алкоокуляри.

Була облаштована і фотозона, аби кожен охочий міг зберегти пам’ять про цей день у світлинах.

Нагадаємо, що акція «Різдво із патрульними» уже є традиційною та завжди проводиться сьомого січня. Цьогоріч влаштовували її втретє поспіль.
*фото Тетяни Ятчук

Читайте також: