ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

На одній із вулиць Рівного провалився асфальт (ВІДЕО)

Асфальт йде під землю. У Рівному на вулиці Соборній поблизу міської бібліотеки №3 почав руйнуватися асфальт. Мешканці багатоповерхівок на Ювілейному стверджують: йдучи повз цю ділянку дороги, слід буди обережним, бо ж покриття руйнується на очах.

На одній з вулиць у Рівному асфальт йде під землю. Через дощі неподалік міської бібліотеки №3 почав провалюватися тротуар. "Пірнути з головою" в цю яму може кожен перехожий. Місцеві жителі розповідають: яма виникла, коли тут почали проводити роботи. Хоча хто саме до цього причетний - не знають.

Приїхали якісь люди, я була з собачкою гуляла. І до них підійшла, кажу, що будете робити. "А нашо воно Вам? Побачите, що будемо робити". 3-4 тижні вони тут робили, працювали. До обіду приїдуть попрацюють і поїдуть. Обвалилося десь позавчора, після дощу, - пенсіонерка Катерина

У Департаменті інфраструктури та благоустрою Рівного про те, що асфальт провалюється, не знали. Відтак, зазначають: ситуацію на аварійній ділянці наразі досліджують. Та додають, що головною причиною обвалу є підмиття ґрунту, внаслідок чого асфальт і почав провалюватись.

Після того, як наш телеканал почав звертатися до відповідних служб з приводу ситуації на вулиці Соборній, на аварійне місце виїхала спеціальна комісія. Керівник комунального шляхово-експлуатаційного управління Олексій Юхименко каже: раніше були проведені роботи по очищенню цього каналу, неподалік якого і провалився асфвльт. Наразі ж триває перевірка на наявність мереж, які тут проходять.

Виконуючий обовʼязки міського голови Віктор Шакирзян додає: з бюджету виділять кошти, аби довести ділянку пішохідної зони в належний стан.

До слова, після зацікавлення нами цією аварійною ділянкоб, територію довкола провалля принаймні обгородили. Проте завершити роботи з ремонту тротуару до кінця року навряд чи встигнуть.

Читайте також: