Radio
Online
Повiдомити новину

На неї багато нарікань: у Гощі відремонтують головну вулицю селища

Уже давно потребує ремонту головна вулиця Гощі. Нарікань на її стан від гощанців та й гостей селища було вдосталь.

Про це повідомляє Гощанька селищна рада. 

З огляду на першочергову потребу фінансування ЗСУ, Кабмін заборонив капітальні видатки на ремонт доріг. Тож проєкт капітального ремонту вулиці Незалежності цьогоріч реалізувати не вдалось.

Проте після внесених у відповідну постанову Кабміну змін, Гощанська селищна рада Рівненській військовій районній адміністрації перелік доріг, які планувалось відремонтувати в межах фінансування із селищного бюджету. Перелік було затверджено. До нього зокрема занесені вулиці В. Климчука в Бочаниці, Хабарську - у Симонові, Шкільну – у Дроздові, а також вулиці Незалежності, Шевченка, Староєврейську, Застав’я, Наливайка, Павлова, Соборну та площу Героїв Небесної сотні у Гощі.

Угоди на ремонт окремих доріг із затвердженого переліку укладено з красносільським МПП «МВА». Це вулиці Застав’я (49 867 грн), Наливайка (49 883 грн), Павлова (49 880 грн), Соборна (49 946 грн) й Шевченка (49 863 грн).

Також вивчається питання фінансування ремонтних робіт сільських вулиць. На ремонт кожної з них необхідно по 199 тис. грн.

На ремонт вулиці Незалежності було передбачено 1 млн 280 тис. грн. Дорогу ремонтуватиме організація, яка стане переможцем тендер.

У разі перевиконання бюджету за результатами першого півріччя перелік вулиць буде розширено, - зазначив Гощанський селищний голова ПанчНа ук Микола. – За умови наявності коштів цьогоріч заплановано відремонтувати ще кілька сільських вулиць. Їх перелік ми готуємо заздалегідь.

Читайте також: