Radio
Online
Повiдомити новину

На майданчику Рівненської АЕС відбулися тактико-спеціальні навчання ГУ ДСНС

За легендою навчань пожежа виникла в результаті механічного пошкодження резервуару №3 з подальшим розтіканням трансформаторного масла в межах обвалування. Загалом на території центрального масло господарства знаходяться 16 резервуарів по 70мкожен з трансформаторним маслом та 4 резервуари з турбінним маслом ємністю по 200м3.

У тактико-спеціальних навчаннях взяли участь оперативно-рятувальні підрозділи ДПРЗ-2 (22 ДПРЧ, 23 ДПРЧ) ГУ ДСНС України у Рівненській області та оперативний персонал електричного цеху. До ліквідації умовної пожежі було залучено 6 автомобілів основного призначення та 30 чоловік особового складу ДПРЗ-2. Для гасіння умовної пожежі в обвалувані було подано 2 ствола ГПС600 та два лафетних ствола для охолодження сусідніх резервуарів. Також з числа керівного складу та оперативно-кординаційного відділення ДПРЗ-2 було створено штаб пожежегасіння у який увійшли також і представники об’єкту.

Тренувальні тактико-спеціальні навчання на об’єктах ВП «Рівненська АЕС» це плановий щомісячний захід, який проводиться з метою відпрацювання організації та тактику гасіння пожеж, ліквідацію НС різного характеру а також взаємодію персоналу РАЕС та оперативно-рятувальних підрозділів ДПРЗ-2 ГУ ДСНС України у Рівненській області.

 Повідомляє ДПРЗ-2 ГУ ДСНС України у Рівненській області

Читайте також: