На фронті загинули жителі Рівненщини – Олександр Зонов, Василь Рибачик, Сергій Вольєв та Олексій Сматієвич.
31 липня підрозділи 2 механізованого батальйону, де служили Олександр Зонов та Василь Рибачик із Вараської громади вели стрілецький бій біля с.Мала Токмачка Пологівського району Запорізької області.
29-річний солдат Олександр Зонов навчався на електрогазозварника у Рівненському професійному ліцеї. У січні цього року був мобілізований до війська – номером обслуги 3 кулеметного відділення кулеметного взводу 33-ої окремої механізованої бригади. Без батька залишилося двоє дітей...
35-річний солдат Василь Рибачик народився у Мульчицях, після школи працював у сфері автоперевезень. Останнім часом проживав на території Полицької громади, поховають Захисника у Мульчицях.
До армійських лав Василя призвали також наприкінці січня нинішнього року й зарахували номером обслуги 2 кулеметного відділення кулеметного взводу 33-ої окремої механізованої бригади.
Сергій Вольєв зі Здолбунівської громади загинув 1 серпня у Сватівському районі на Луганщині, виконую бойове завдання.
Україну захищають справжні чоловіки. На вівтар свободи, незалежності та неподільності рідної держави вони кладуть власне життя.
Цивільне життя 29-річного Олексія Сматієвського із села Гірники, що на Дубенщині, перервалося 26 квітня 2023 року, коли він був призваний до лав Збройних сил України. На жаль, бойовий шлях захисника обірвався 1 серпня цього року. Олексій Сматієвич навчався у Здовбицькій гімназії, згодом – у Рівненському кооперативному економіко-правововому фаховому коледжі, де отримав спеціальність юриста. Про війну на сході України знав не з чуток: у зоні АТО воював брат Юрій.
Телеканал "ITV media group" висловлює щирі співчуття родинам та розділяє з вами біль утрати. Герої не вмирають!
Читайте також: Водій, який на смерть збив звукорежисера Рівненського драмтеатру, перебував у стані наркотичного сп`яніння