Radio
Online
Повiдомити новину

На двох популярних озерах Рівненщини МВС посилило охорону

Рішення про охорону громадського порядку на найбільших озерах Рівненщини було ухвалено на засіданні колегії Міністерства внутрішніх справ. Поліцейські та нацгвардійці несуть службу щодня з восьмої вечора до другої ночі.

Проживають правоохоронці у приміщеннях туристичних баз, де їм виділили ліжка та надали доступ до кухні та санвузлів. На обох локаціях задіяні по 10 військовослужбовців.

Основне завдання – недопущення скоєння злочинів на маршрутах патрулювання.

«Сама їхня присутність – вже  профілактика злочинів. Люди бачать їх і стараються вести себе в рамках законності», - пояснив заступник командира в/ч 3055 з охорони громадського порядку майор Анатолій Завалюк

І в Хрінниках, і на Білому озері правоохоронці розробили маршрути, за якими патрулюють прибережну та рекреаційні зони в лісі, а також територію відпочинково-оздоровчих комплексів.

Слідкують за тим, щоб відпочивальники не розпивали алкогольні напої в недозволених місцях, слідкували за своєю поведінкою та не вчиняли хуліганських дій, не керували транспортними засобами в нетверезому стані.

За тиждень часу в Хрінниках було виявлено 12 адміністративних правопорушень. На Білому озері таких фактів було зафіксовано 15.

Кожен з нацгвардійців проходив курси надання першої домедичної допомоги. Тож військовослужбовці знають, як рятувати людину, що тоне, та послідовність наступних дій до приїзду швидкої допомоги.

Повідомляє rivnepost.rv.ua

Читайте також: