ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

На Дубенщині скорочують кількість «Пунктів Незламності»: частину переведуть у «сплячий» режим

Фото ілюстративне

На Дубенщині скорочують кількість «Пунктів Незламності». Частину з них переведуть у так званий «сплячий» режим.

Про це повідомили у Дубенській РВА.

Так, на весняно-літній період «Пункти Незламності» працюватимуть в приміщенні Дубенської районної військової адміністрації, міських, селищних, сільських рад та старостатах. Їх графік роботи співпадатиме з робочим графіком відповідної установи. Таке рішення  прийняла районна комісія ТЕБ і НС.

Інші «Пункти Незламності» переведено з режиму цілодобового функціонування в «сплячий» режим. Їх роботу буде відновлено упродовж 4-х годин у разі виникнення необхідності.

Також буде згорнуто мобільний «Пункт Незламності» ДСНС, але їхні стаціонарні пункти продовжуватимуть діяти у робочі години.

Читайте також: Воював з 2014: у музеї на Рівненщині відкрили експозицію, присвячену загиблому під Кремінною захиснику

Читайте також: