Radio
Online
Повiдомити новину

На Березнівщині працюють над реконструкцією 11 соціальних об’єктів

Завдяки проєкту Світового банку «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» на Березнівщині три ФАПи реконструюють під амбулаторії, ще сім лікарських амбулаторій капітально ремонтують.

Про це повідомляє пресслужба Рівненської ОДА Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в селі Прислуч Так, реконструюють ФАПи під амбулаторії у селах Поліське, Поляни, Кам’янка та капітально ремонтують лікарські амбулаторії в селах Балашівка, Друхів, Вітковичі, Малинськ, Тишиця, Прислуч та Моквин з добудовою. Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в селі Балашівка Будівельні роботи на об'єктах розпочались в кінці минулого року та вже цьогоріч їх планують завершити.
«На об’єктах у селах Вітковичі та Балашівка замінено кроквяні системи, проведено утеплення та ремонт дахів будівель. Наразі ведуться роботи щодо облаштування системи опалення та внутрішніх інженерних мереж, зокрема, електропостачання», - розповів голова Березнівської РДА Олег Піщанський.
Фельдшерсько-акушерський пункт в селі Поліське Нагадаємо, у січні на Березнівщині розпочала роботу амбулаторія загальної практики сімейної медицини у селі Богуш. Заклад обслуговує 1200 жителів села. Амбулаторія оснащена необхідним медичним обладнанням. Для лікаря облаштовано житло та придбано службовий транспорт.  Амбулаторія загальної практики сімейної медицини в селі Вітковичі Також  в районі добудовується ще один соціально важливий об’єкт – школу в селі Яцьковичі. Там вже завершили фундаментні роботи, звели внутрішні перегородки та облаштували монолітний залізобетонний пояс.

Читайте також: