ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

На Березнівщині в останню путь проведуть 19-річного Героя, який загинув у боях із окупантами

У неділю, 1 травня, у селі Хотин (за річкою) відбудеться церемонія військового поховального ритуалу загиблого захисника України Ореста Дубровки.

Про це повідомили у Березнівській міській раді.

Прощання розпочнеться о 13 год. біля батьківського будинку за адресою: вулиця Лесі Українки, 54, с.Хотин. Заупокійна служба за загиблим захисником відбудеться у Свято-Покровському чоловічому монастирі у с.Хотин. Поховання проходитиме на місцевому сільському кладовищі.

"Просимо доєднатися до вшанування пам'яті нашого захисника, який поклав своє життя за нашу свободу і незалежність України у війні з російськими окупантами.Разом із рідним та близькими в скорботі схиляємо голови. Нехай Оресту земля буде пухом, а пам'ять про Героя вічно зберігатиметься у наших серцях", - додали у Березнівській міській раді.

Про час прибуття військового кортежу з тілом загиблого Ореста Дубровики буде повідомлено додатково.

Телеканал "ITV media group" висловлює щирі співчуття родині та розділяє з вами біль утрати. Герої не вмирають! 

Читайте також: