Radio
Online
Повiдомити новину

Молодіжні депутати закликають рівнян прийти на «швидкі побачення»

Рівненська молодіжна міська рада до Дня закоханих організовує «Швидкі побачення». Наразі триває реєстрація для участі в проєкті. Відомо, що організатори планують залучити до події 30 людей – 15 дівчат та 15 хлопців.


«Усі учасники сидітимуть в одній кімнаті, спілкуючись по парах,розповідає одна із організаторів проєкту, депутатка РММР Ольга Малахова. У кожної пари буде 5 хвилин на спілкування. Далі, партнер змінюється. Таким чином всього за годину можна познайомитися з 15 різними людьми протилежної статі»
Також формат проєкту передбачає й другий етап побачення – каву-брейк.

«Учасники зможуть у невимушеній атмосфері поспілкуватися одне з одним, а також взяти участь у різноманітних конкурсах. Це дозволить ближче познайомитися з тими людьми, які сподобалися та обмінятися з ними контактами. – додає Ольга Малахова.
Окрім можливості познайомитися із цікавими людьми та гарно провести час, проєкт має й благодійну мету. Вартість реєстрації на «Швидкі побачення» 100 гривень. Зібрані кошти будуть спрямовані на рахунок БО «Дарунок» для заміни слухового апарату Даринки Бобровської. Як повідомляє сайт Рівняни,  дівчинка з’явилася на світ здоровою дитиною. Проте, в один рік перехворівши отитом, втратила слух. В 1.5 рочки батьки купили їй слуховий апарат. В 3 роки зробили кохлеарну імплантацію на праве вушко, а на лівому вона носить слуховий апарат. Зараз Даринці 12 років. Вона вчиться в 6 класі на відмінно, займається музикою і танцями в Літературно-мистецькому клубі «Крок», любить малювати.
❗️ Деталі ? 15.02.2020 о 17:00 ? Арт-платформа "Антік"(Відінська 10) ? Вартість участі - 100 грн.
Попередня реєстрація обов'язкова: https://cutt.ly/brQKcjR Подія у фейсбук - ТУТ

Читайте також: