Radio
Online
Повiдомити новину

«Мій син понесе кримінальну відповідальність»: директор Рівненської АЕС про побиття жінки (ВІДЕО)

Під час відпочинку на Білому озері син директора Рівненської АЕС побив двох жінок. Одну з них - 64 жительку Вараша - госпіталізували із численнними травмами до місцевої лікарні. Вчора жінка померла. Під час розтину тіла судмедексперти виявили набряк головного мозку, внутрішню черепно-мозкову травму з крововиливами під оболонку головного мозку. 

Цю інформацію підтвердив генеральний директор РАЕС та прокоментував інцидент, який пов'язаний із його сином.

"Є подія, яка викликала серйозний резонанс, як у нашому місті, так і в області. Ця подія пов‘язана з моєю родиною, з моїм старшим сином. У суботу стався інцидент на Білому озері, який пов‘язаний із моїм сином. Після цього інциденту через добу одна із осіб потрапила у лікарню з травмами. На жаль, вчора зранку вона померла. Перш за все, хочу висловити свої співчуття близьким і рідним", - зазначає Павло Павлишин.

 За його словами, він не збирається втручатися в хід слідства.

"Хочу сказати, що мій син - доросла людина. Йому сьогодні 36 років, він має свою сім‘ю. Він повністю самостійно буде відповідати за цей проступок, в якому він задіяний. Я хочу заявити, що ніякого втручання з моєї сторони в хід слідства цієї справи не буде і не може бути. Мій син понесе покарання, яке потрібно понести по Закону України, якщо його вина буде встановлена", - зауважив батько обвинувачуваного.

 "Також хочу проінформувати, що з цією подією зв‘язують та намагаються використати як тиск особисто на мене, на наш колектив. Хочу всім сказати, що моя позиція - ми не маємо змішувати професійні речі з особистими речами", - додав Павлишин.

Читайте також: