Radio
Online
Повiдомити новину

Містечка та селища Рівненщини отримають фінансову підтримку майже на 50 мільйонів гривень

Підтримка малих міст та селищ належить до пріоритетів діяльності Асоціації міст України. Так, готуючись до XV Українського муніципального форуму, АМУ провела опитування громад-членів і направила Уряду пропозиції щодо вирішення проблем місцевого самоврядування, зокрема, і малих міст та селищ. Прем’єр-міністр України В.Гройсман, у відповідь на неодноразові запити АМУ, у виступі на Дні Діалогу з владою 18 червня під час XV Українського муніципального форуму та на нараді з головами малих міст 24 червня висловлював позицію про необхідність підтримки малих міст та селищ.

4 липня АМУ зверталася до Уряду з проханням терміново розглянути питання щодо виділення 1,4 млрд грн на підтримку малих міст та селищ.

Консультант з бюджетних питань проекту ПУЛЬС Рівненського РВ АМУ Людмила Кушнер наголосила - міста і селища справді потребують фінансової підтримки.  "Нині таку підтримку отримають Зарічне - 6686,206 тис. грн, Володимирець -7459,5 тис.грн, Корець -5706,434 тис.грн, Гоща - 4249,133 тис.грн, Здолбунів - 19681,537 тис.грн, Рокитне - 5410,669 тис.грн. Окрім цього близько 2 млн. грн розділять між кількома ОТГ Рівненщини, та ще майже 8 млн. підуть на підтримку районів. Усього на Рівненщину Уряд додатково виділив 61 млн.грн. Яким чином будуть надходити кошти поки не відомо. Нагадаю, Асоціація міст України завжди відстоює інтереси місцевого самоврядування" - зазначила Людмила Кушнер.

Повідомляє Офіс реформ Проекту ПУЛЬС Рівненського РВ АМУ

Читайте також: