Radio
Online
Повiдомити новину

Міст на в'їзді у Рівне ремонтуватимуть - дорогу перекриють (ВІДЕО)

Міст на в'їзді у Рівне зі сторони Квасилова відремонтують. Розпочати роботи планують наступного року. Втім, уже привезли будівельні матеріали. У скільки обійдеться капітальний ремонт мосту та як їхатиме транспорт, дізнавалася Олеся Мороз. 

 

Міст на в'їзді у Рівне зі сторони Квасилова капітально ремонтуватимуть. Проєкт передбачає заміну залізобетонних конструкцій, укріплення конусів земляного полотна та опор самого мосту. Також планують покласти нові плити та укласти новий асфальт. 

"Перший етап - це підготовчі роботи. Другий етап - це демонтаж старої конструкції мосту. Третій етап - це роботи із залізобетоном та бетоном. Це ті роботи, які можна виконувати в зимовий час, який є менш метеозалежним. І, власне, роботи із бетоном. Цей процес є метеозалежним і потребує і температури повітря, і температуру грунту, і вологості, і всього решти," - каже речник служби автомобільних доріг у Рівненській області Дмитро Леонтіюк.

Точної дати початку робіт у Службі автомобільних доріг ще не знають. Кажуть, що найімовірніше стартуватимуть навесні. Бо ж необхідні хороші погодні умови. Плюс чекають, коли завершать роботу над кільцем на перехресті Дубенська-Макарова, аби не створювати додаткових незручностей. Ідея із ремонтом мосту подобається не усім автомобілістам. 

За словами речника Служби автомобільних доріг, міст давно потребував капітального ремонту. Усі роботи від початку і до кінця займуть не більше трьох місяців. На цей час рух ділянкою буде перекрито. У службі уже розробили дві схеми об'їзду. 

"Зокрема, один з них це облаштування тимчасової кільцевої розв'язки малого радіусу на автомобільній дорозі Київ-Чоп на вулиці Корнинській. На перетин з вулицею Корнинська вже міста Рівне, і облаштування тимчасових світлофорних об'єктів. Власне це процес відкритий і тут ми чекаємо позицій патрульної поліції і позиції міста Рівне," - додає Дмитро Леонтіюк.

Перед перекриттям дороги обов'язково попередять водіїв про усі можливі шляхи об'їзду. 

Читайте також: