Radio
Online
Повiдомити новину

Міський голова Володимир Хомко провів нараду з директорами шкіл

Економія коштів від запланованих на обігрів склала 11 мільйонів гривень.  Зокрема, найкращі результати показали Економіко-правовий ліцей - 40% економії, Класична гімназія "Престиж" - 34%, ЗОШ 13 - 32%, Гімназія "Гармонія" - 29%.

За словами Володимира Хомка, зекономлені гроші віддадуть школам на їхні потреби, щоб навчальні заклади й надалі мали стимул до бережливості.
- Нашим завданням є зробити споживання ресурсів раціональним. До цього потрібно підходити з розумом. Не повинно бути холодно дітям, але на ніч і на вихідні споживання можна істотно зменшити, - наголосив міський голова. - Прикрутити вентиль ближче до кінця уроків, вмикнути більше вдосвіта, щоб класи встигли прогрітися до початку робочого дня. Це нескладно і ефективно.


Також Володимир Хомко запропонував освітянам разом попрацювати над програмою, яка привчатиме юних рівнян до економії ресурсів. Адже прищеплювати дбайливе споживання змалку значно легше і дієвіше.

Крім того, у планах - впровадження онлайн спостереження за показниками лічильників у всіх навчальних закладах Рівного, що дозволить керівництву міста оперативно реагувати на надмірні витрати.

Рівненська міська рада

Читайте також: