Radio
Online
Повiдомити новину

Міський голова Рівного перебуває у Тель-Авіві

Метою проведення Саміту є налагодження двостороннього співробітництва на рівні місцевої влади, а також обмін досвідом у сфері безпеки та інноваційних рішень для «розумних міст». В рамках заходу передбачається можливість проведення B2B зустрічей для обговорення питань, пов'язаних із застосуванням інноваційних рішень ізраїльських і міжнародних компаній в Україні.

 У Саміті візьмуть участь Голова Асоціації міст України, Київський міський голова Віталій Кличко, Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан, а також міські голови та представники місцевого самоврядування 11 українських міст. З ізраїльської сторони учасниками заходу стануть мери ізраїльських міст-побратимів, представники уряду, дипломатичного корпусу та бізнесу.

 

Ізраїльсько-український муніципальний саміт пройде в рамках щорічної масштабної міжнародної конференції з муніципальних інновацій MUNI WORLD 2019, яка є майданчиком для розвитку інновацій, підприємництва та ділових контактів, а також дозволяє представникам органів місцевого самоврядування отримати інструменти практичної реалізації інноваційних рішень в регіонах своєї юрисдикції.

В рамках конференції відбудуться дискусійні панелі за участю міністрів, членів парламенту, представників армії та інших структур безпеки держави Ізраїль, керівників органів місцевого самоврядування, представників економічних кіл Ізраїлю, працівників науково-освітньої сфери, представників ЗМІ, а також сотень мерів міст і глав муніципальних адміністрацій багатьох міст світу.

Центральною темою конференції MUNI WORLD стане безпека у містах (urban security). Захід проводиться при взаємодії з UN CTED - Виконавчим директоратом Контртерористичного комітету ООН.

Ще однією важливою подією стане виставка MUNI EXPO, присвячена міським інноваціям і «розумним містам» (smart city), у якій візьмуть участь понад 130 компаній, що займаються технологічними розробками з Ізраїлю та інших країн світу.

Про це інформує прес-служба Рівненської міської ради

Читайте також: