Radio
Online
Повiдомити новину

Міський голова Дубна намагався недопустити журналістів на сесію міськради: що приховує Антонюк? (ВІДЕО)

Таємниця за сімома замками, або як міський голова Дубна Василь Антонюк раптово закрив сесію, дізнавшись, що наші журналісти приїхали на засідання. 

Нічого не віщувало біди. 25 січня у місті Дубно відбулась чергова 47 сесія міської ради. На порядок денний винесли 86 питань, серед яких і внесення змін до бюджету громади, а це майже 40 мільйонів гривень. На засіданні зібралось чимало дубенчан. Однак неочікувано для всіх міський голова вирішив закрити сесію, адже в залі були присутні журналісти. Не вислухавши депутатів, які були проти цього, Василь Антонюк попросив голосувати.

Така поведінка міського голови Василя Антонюка викликала шквал обурення у депутатів. Адже, на їхню думку, він, як і інші міські обранці, намагався будь-яким чином прогнати журналістів і громаду.

Позицію депутатки дубенської міської ради Наталії Іваницької підтримали і інші. Мовляв, громада повинна знати, куди міська рада спрямовує кошти.

Однак, як не старались міські обранці довести неправомірність дій Василя Антонюка та відстояти свою позицію у них не вийшло.

Попри те, що сесію вирішили провести в закритій формі, лише журналістів персонально попросили покинути сесійну залу. Мешканців громади вирішили лишити. Такі дії міського голови ми розцінили, як перешкоджання журналістській діяльності, тож вирішили викликати поліцію.

Згодом до працівників патрульної поліції, які приїхали на виклик, приєдналась і слідчооперативна група. Правоохоронці одразу пішли до міського голови, аби той пояснив свої дії. Після візиту поліцейських риторика Василя Антонюка різко змінилась, і він персонально запросив нас на засідання.

З допомогою правоохоронці, ми все ж потрапили на сесію дубенської міської ради. Після того, як ми повернулись до зали, депутати розглянули одне питання, однак сесія перервалась через повітряну тривогу. Цілком ймовірно, що і наступна сесія пройде не менш цікаво як сьогоднішня. Телеканал ITV і далі буде слідкувати за перебігом подій, оскільки робота дубенського міського голови повинна бути під контролем громади.

Читайте також: