Radio
Online
Повiдомити новину

Міські обранці Рівного планують виділити чималу суму на зарплатню чиновникам (ВІДЕО)

Півмільйона з бюджету Рівного на зарплати. Вперше за тривалий час депутати отримали змогу розпоряджатися міськими коштами. Вже на найближчому засіданні Рівнеради, вони планують розглянути питання змін до бюджету громади. Серед іншого - виділення чималої суми на утримання новоствореного департаменту.

 Під час найближчої сесії Рівнеради, рівненські депутати планують розглянути питання виділення п'ятиста тисяч гривень департаменту цифрової трансформації. Робитимуть це в рамках змін до бюджету громади на поточний рік. За словами членів бюджетної комісії, нічого дивного у цьому немає, адже великих витрат із бюджету потребують абсолютно усі виконавчі органи. І департамент цифрової трансформації - не виключення. Відтак на їх думку, це питання є досить нагальним та важливим.

У зв'язку з реорганізацією, там уже частина працівників ЦНАПу і якби новоутвореного управління цифрової трансформації - вони вже в департаменті. Частина ще залишилася в управлінні забезпечення надання адміністративних послуг. Тому якби кошти, які треба для нових працівників - ну вони ж мають отримувати заробітну плату погодьтеся. Там їм потрібно проводити якісь оплати програмного забезпечення, і це є важливі питання. Без них ніяк не можемо обійтися, тому така сума, - членкиня бюджетної комісії Рівнеради Наталія Майорова.

Варто згадати: за створення цього департаменту депутати проголосували під час сесії Рівнеради 20 жовтня. Вже тоді деякі міські обранці наголошували, що це передбачає збільшення видатків з міського бюджету. Адже мова йшла не лише про створення, але й збільшення штатної чисельності цього департаменту.

У нас буде директор департаменту, якісь заступники, 4 начальника управління, і в них заступники будуть, як на мене - це забагато. Тому я пропоную пункт 5 виключити, тому що я думаю, що якщо директор департаменту у відпустці, чи десь в іншому місці, то один із начальників управлінь, спокійно буде виконувати цю функцію, - депутат Рівнеради Сергій Васильчук.

У відповідь на це - керівництво ЦНАПу запевняло, що жодного збільшення штату не буде.

Це все в межах штатної чисельності виконавчих органів Рівненської міської ради , тобто воно не передбачає збільшення штату, - керівниця Рівненського ЦНАПу Євгенія Курсик.

 Відповідно, не мало б виникати і питання щодо додаткового фінансування департаменту. Та от на практиці виявилося по- іншому. Тепер у новоствореному департаменті просять пів мільйона гривень на своє утримання. Водночас, члени бюджетної комісії сподіваються що ця сума буде меншою.

Ніколи чиновник не скаже, що все передбачає додаткового фінансування. Але я думаю, що ці кошти, які вони просять, тому що ці люди вже переведені з управління забезпечення надання адміністративних послуг - там вони зекономляться. Насправді так і є, - членкиня бюджетної комісії Рівнеради Наталія Майорова.

Втім виділення чималої суми на утримання ще одного органу місцевого самоврядування все ще залежить від депутатів. Тож чи проголосують вони за цю статтю видатків побачимо вже на найближчому засіданні Рівнеради.

Читайте також: