Radio
Online
Повiдомити новину

Мінфін вимагає від Рівненських громад повернення коштів

Однак, не встигли громади потішитися довгоочікуваним надходженням, які отримали для спорудження вкрай необхідних об’єктів соціальної сфери, як Державна казначейська служба України на виконання доручення Мінфіну звернулася до громад з проханням - повернути кошти.

За попередньою інформацією, на виконання доручення Міністерства фінансів України проводяться заходи щодо призупинення проведення видатків місцевих бюджетів на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій за рахунок коштів відповідної субвенції, перерахованої у вересні 2019 року, без надання пояснень і законодавчих підстав щодо здійснення таких операцій.
Асоціація міст України, як захисник і представник інтересів органів місцевого самоврядування, рекомендує громадам не надавати письмову згоду на повернення коштів.

АМУ звертає увагу місцевих рад на відсутність законодавчих підстав щодо надання органами місцевого самоврядування згоди на проведення операцій із відкликання коштів з рахунків місцевих бюджетів.

Враховуючи той факт, що ці кошти вже передбачені у рішеннях про місцевий бюджет, укладені договори з підрядниками та є потреба у проведенні розрахунків за договорами, доцільно щоб Управління казначейської служби та Міністерство фінансів України списували дані кошти самостійно.

Повідомляє Рівненське РВ АМУ

Читайте також: