Radio
Online
Повiдомити новину

Мільйон мобілізованих: путін готує нову армію для нападу на Україну (ВІДЕО)

Мобілізація під прикриттям. У росії тривають акції протесту проти так званої часткової мобілізації, за якою стоїть масовий призов. Це усвідомлюють усі громадяни російської федерації, тому взявши руки в ноги тікають світ за очі.

володимир путін оголосив часткову мобілізацію в росії, та закликав громадян країни, підтримати цей заклик. Однак ще в перший день, росіяни зрозуміли, пахне смаженим. І дійшли висновку що цей призов далеко не частковий, навіть попри те, що голова міноборони російської федерації заявив про мобілізацію 300 тисяч резервістів.

Вважаю необхідним підтримати пропозицію міністерства оборони і генштабу про проведення у рф часткової мобілізації. Призвані до військової служби, перед відправкою у частини, обов'язково будуть проходити додаткову військову підготовку з урахуванням досвіду спеціальної військової операції, - президент росії володимир путін.

Росія дурить не лише увесь світ, а ще й своїх громадян. Як відомо з досвіду, усі втрати у війні, росія ділить на 10. Тож ймовірність того, що число мобілізованих зросте та охопить значно більшу кількість росіян - велика. Про це говорять і українські експерти.

У свою чергу новопризвані росіяни вже гірко плачуть, адже їх кидають на смерть фактично із голими руками.

Це хлопцям, танкістам зброю видали. Сказали, у вас танки, нащо вам "калаши", якщо у вас танки.

А навіть ті, хто отримав зброю, не вміють нею користуватися. Адже ні стрільб, ні теоретичної підготовки псевдо воїни не проходили.

Ні стрільб, ні теорії, нічого. Нам офіційно перед відправкою повідомили, що підготовки перед відправкою в зону бойових дій не буде. Командири полку підтвердили цю інформацію. 29-го у нас відправлення у Херсон. Тому думайте самі, вирішуйте самі, що з цим робити в подальшому.

Однак як виявилося є й мудріші росіяни, які знайшли дієві методи, як відкосити від призову. Один із варіантів - вбити начальника призивної комісії.

На або ж просто спалити військкомат. За непідтвердженою інформацію, з моменту оголошення мобілізації, у російській федерації випадково спалахнуло 17 військкоматів. Тим часом у росії і жінки проти призову. Вони виходять на акції протестів, аби зупинити невідворотній процес.

Після таких акцій протесту, мітингувальників дружно затримують. Подальша їх доля невідома. А ось долю мобілізованих росіян вже вирішили. Їх чекає тільки смерть. Адже непідготовлені чоловіки, які ніколи не тримали зброю в руках лише ускладнять логістичні процеси російської армії. Українські експерти зазначають, що кількість жертв з боку росії однозначно зросте.

Дивлячись правді в очі, росіяни втікають від мобілізації будь якими шляхами, адже воювати за путіна та його хворі амбіції ніхто не хоче. Та навіть попри те, що росія жене на війну некваліфікованих військовослужбовців, Україна має бути готова до будь якого розвитку подій. 

Читайте також: