Radio
Online
Повiдомити новину

Мешканці Рівного скаржаться на "сморід" через дим із котельні (ВІДЕО)

Сморід із котельні. Жителі мікрорайону Ювілейний скаржаться на неприємний запах від викидів з котельні, що знаходиться навпроти їхніх будинків. Мовляв, через характерний запах горілої деревини люди не можуть відчинити вікна та вийти на вулицю. Водночас, теплопостачальники проблеми у цьому не вбачають.

Їдкий дим, через який неможливо відчинити вікна. Так мешканці вулиці Кулика та Гудачека описують викиди з котельні навпроти їхніх будинків. У соціальних мережах люди пишуть, що дим з труби виходить прямісінько до вікон п'ятиповерхівок, чим заважає дихати тутешнім жителям. Припускають, що це пов'язано із недостатньою висотою труби, через яку виходять викиди.

СКРІН 1 Це нова котельня, але так і не зроблено, щоб дим з неї не осідав на наші оселі. І наразі ті, у кого проблеми з дихальною системою, не мають можливості вийти на двір.

Котельня працює на твердому паливі, тож у повітрі відчувається характерний запах горілої деревини. Люди, що живуть у будинку навпроти, зазначають — запах відчутний, коли вітер дме у напрямку вікон.

Дехто з мешканців додає — запах з'являється, лише коли запускають котли, тож проблеми у цьому не вбачають, мовляв, такі викиди для роботи котельні характерні. Тетяна живе у дев'ятиповерхівці за триста метрів від котельні. Каже — час від часу чула дивний запах, але не припускала, що він пов'язанй із викидами з труби.

У компанії Рівнетеплоенерго про такі скарги від жителів знають. Та зазначають, що жодних шкідливих викидів із котельні бути не може. За словами тепловиків, так званий "дим" із труби — насправді є парою, яка з'являється від різниці температур надворі та у котлі. А проект котельні пройшов усі необхідні експертизи. Наявність специфічного запаху від викидів у Рівнетеплоенерго заперечують.

Тепловики додають — ситуацію щодо викидів у компанії контролюють. Якщо щось вийде із-під контролю, обіцяють вжити необхідних заходів, аби подача тепла не шкодила жителям мікрорайону.

Читайте також: