Сморід такий, що важко дихати. А звідки він, та як його позбутись ніхто не знає. У Рівному мешканці будинку на вулиці Волинської Дивізії, 11А скаржаться на неприємний запах який доноситься від сусіднього підприємства, яке виготовляє тваринний корм. Однак ті, в сою чергу запевняють, сморід справа рук сусідніх підприємств.
Зранку до самої ночі мешканці будинків на вулиці Волинської Дивізії у Рівному душаться від смороду, який доноситься з підприємств, які знаходяться по-сусідству. За словами місцевих, попри те, що вікна у квартирах не відкриваються, сморід все одно заходить до їх помешкань. Страждають від нього рівняни уже більше 2 років, а допомогти у цьому, не може ніхто.
На думку місцевих сморід йде від одного із підприємств які знаходяться на вулиці Будівельників. За їх словами викиди йдуть від компанії з виготовлення тваринних кормів ТОВ "ЕКО ЄВРОАЛЬЯНС". На самому ж підприємстві запевняють викиди йдуть не лише від них, а й від сусідніх підприємств. Кажуть, запах є, але він не критичний. Цю проблему обіцяють вирішити і уже запланували встановлення вентиляційних систем.
Про проблему із запахом на вулиці Волинської Дивізії у місті знають. Про те на разі зробити нічого не можуть. Як пояснюють у держпродспоживслужбі, достеменно не відомо яке саме підприємство є джерелом смороду. Для того, аби це визначити потрібно провести ряд досліджень, однак у воєнний час, це зробити не можливо.
Лише після створення робочої групи, можна буде визначити джерело викидів шкідливих речовин і ліквідувати сморід. Держпродспоживслужба надіслала звернення для міської ради в якому рекомендувала створити робочу групу з залученням їхніх спеціалістів. Тому далі слово за міськими чиновниками.