Radio
Online
Повiдомити новину

Меморіал для загиблих військових з Рівного: на сайті Рівнеради зареєстрували петицію (ВІДЕО)

У Рівному практично немає місць, де можна вшанувати пам'ять полеглих героїв. Відтак з петицією про створення меморіального парку звернулися Рівняни до міського голови. Навіть запропонували місце, де можна було б висадити відповідний парк-меморіал.

Постійних місць, де можна буде вшанувати пам'ять загиблих на війні рівнян у місті практично немає. Петиція з відповідною пропозицією до міських чиновників декілька днів тому з'явилась на сайті Рівнеради. Ініціатор петиції навіть запропонував ділянку, яку можна було б облагородити.

Прошу підтримати моє бачення впорядкування території, що знаходиться між ліцеєм № 19, вул. Корольва 5, 23,25 та вул. Кулика й Гудачека 52. Це місце на сьогодні є невпорядкованою територією, але може стати місцем для відпочинку мешканців району Ювілейного. Тим місцем де зможуть відпочивати молоді батьки з дітьми. А також дасть можливість посадити дерева у нашому місті, порушивши тенденцію до знищення зелених насаджень у м. Рівне. Парк цей прошу присвятити воїнам - захисникам, що воюють і полягли на війні з московитами.

Автор петиції Олексій Мельничук пояснює - місце стоїть пусткою вже десятиліттями. А продумана ним концепція парку має далеко не розважальну або відпочинкову мету.

За його словами, єдине місце пам'яті про полеглих воїнів - кладовище. Але згадувати про них мають серед живих.

Люди, що проживають у прилеглих будинках, до такої ініціативи ставляться по-різному.

Врешті через декілька днів після публікації петиції, ділянку почали обгороджувати, та прикріплювати попередження, що тут будуть починати забудову. Андрій Шевчук каже: ця ділянка не підходить для створення парку-меморіалу. Втім потреба у такому справді є, бо на жаль, загиблих стає все більше, відповідного місця де можна було б вшановувати їхню память - немає.

Натомість, каже Андрій Шевчук, у місті достатньо комунальних земель, які стоять пусткою і підходять під виконання такої ініціативи, тому з часом, такий або подібний меморіал цілком могли б створити.

Все ж чи бачити містянам меморіал у пам'ять про загиблих героїв, залежить і від самих рівнян. Збір голосів триватиме до 12 травня.

Читайте також: