ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

Майже 2 роки суд у Рівному не може винести вирок підозрюваному у вбивстві добровольця (ВІДЕО)

Уже півтора року чекають на покарання вбивці, а справа не рухається з місця. У липні 22-го року львівський правоохоронець Микола Полюганич скоїв ряд злочинів у Рівному, а найстрашніше - вбив бійця місцевого ДФТГ. Рідні загиблого Романа Ніколайчука вкрай занепокоєні темпами розгляду справи, адже дні минають і не відбувається нічого, що допомогло б нарешті її закрити.

Для когось це щоденний біль від втрати, для когось - постійні спогади про один із найстрашніших днів у житті. У липні 22-го року Анастасія, як і зазвичай, працювала, допоки невідомий не почав їй погрожувати зброєю з вимогою віддати всі гроші. Відтоді вона все ніяк не перегорне цю сторінку спогадів, бо навіть не може розповісти про трагедію, яку бачила на власні очі, допоки не розкаже про це у суді.

18 липня обернулось для Олени Жаран днем найбільшої трагедії в житті. Свідком злочину став її коханий Роман Ніколайчук - боєць рівненського ДФТГ. У той момент він не зміг стояти осторонь і намагався завадити пограбуванню. За це львівський правоохоронець скористався своєю табельною зброєю та забрав у чоловіка найдорожче: життя. Роман Ніколайчук загинув на сходах магазину ще до приїзду медиків. Уже півтора року жінка живе з постійним болем і розумінням, що вбивцю так і не покарали.

Загалом Полюганичу інкримінують 7 тяжких та особливо тяжких правопорушень, які той вчинив за кілька днів перебування на Рівненщині. За скоєні злочини, затриманому загрожує довічне ув'язнення, втім нині він перебуває в СІЗО, а сторона постраждалих підозрює, що справу навмисне затягують: за півтора року заслухали лише одного свідка.

У цьому переконані і побратими Романа. Підозрюють вплинути на хід справи могло минуле Полюганича та впливові зв'язки і у Львові, і в Рівному. 

Минуле судове засідання мало відбутися 18 січня, однак тоді завадила повітряна тривога. Але його, як очікувалось, не перенесли, а скасували. Тож скільки ще часу необхідно для винесення вироку та що покаже слідство - досі залишається загадкою. Телеканал Айтіві медіа ґруп слідкує за перебігом судових засідань: наступне відбудеться вже 29 січня.

Читайте також: