Radio
Online
Повiдомити новину

Ліщук та Шматова зіграли за чоловічу БК "Рівне" у першому матчі після вторгнення (ВІДЕО)

Баскетбол повертається. У Рівному провели перший з моменту вторгнення баскетбольний поєдинок між професійними командами. Зіграли між собою місцевий представник Вищої Ліги БК "Рівне" та суперліговий БК "Тернопіль". Матч був благодійним. Кошти збирали на допомогу ЗСУ. Разом із тим у БК "Рівне" відбулося два дебюта.

Головна арена баскетбольного клубу "Рівне" приймає гостей. Вперше з моменту повномасштабного вторгнення в Україні провели баскетбольний поєдинок між професійними командами. Суперліговий БК "Тернопіль" приїхав до Рівного на благодійний поєдинок. Команди між собою не грали близько двох років.

Спірний м"яч за рівнянами. Його виборює президент БК "Рівне" Сергій Ліщук. Це його дебют у формі БК "Рівне". За легендою українського баскетболу і перші набрані пункти у поєдинку.

Загалом президент рівнян на паркеті провів 12 хвилин і став найефективнішим у команді. На рахунку президента рівнян 12 набраних очок, 7 підбирань та дві результативні передачі.

Більш-менш скажімо так. Могло бу бути краще, але й сильно картину не зіпсував. Навіть щось трошки забив. До речі, зіграв 12 хвилин, забив 12 очок / і номер у мене 12. Тобто тріпл-дабл, - президент БК "Рівне" Сергій Ліщук.

Дебютувала за чоловічу команду і лідерка жіночої БК "Рівне" Вікторія Шматова. Михайло Переверзій дав зіграти баскетболістці 15 хвилин. За цей час Вікторія встигла набрати 4 пункти та зробити три результативні передачі.

Хлопці ставилися до мене лояльно, тому і гралось як з дівчатами. Але коли був потрібен результат, тоді вже я сиділа на лавці.Бєзумно скучила за баскетболом. Я підходила до президента і казала, що скоріш би все повернулося як було, - гравчиня БК "Рівне" Вікторія Шматова.

Тернополяни теж мали кілька сюрпризів. На паркеті за гостей грали президент команди Ігор Комендант, директор КДЮСШ з ігрових видів спорту Михайло Валько та головний тренер Дмитро Забірченко. Загалом склад суперлігового БК "Тернопіль" сильно змінився.

Сказати, що це БК "Тернопіль", це тяжко. З минулого сезону нікого не лишилося. Якщо головний тренер грає і лишилися хлопці молоді. Тобто, взагалі нова команда. Вона більш схожа на команду Вищої Ліги, яка була два-три роки тому, - головний тренер БК "Тернопіль" Дмитро Забірченко.

Поєдинок був благодійним. Його поділили на дві частини. Перша була виставковою, де грали основні баскетболісти та запрошені зіркові гості. Тут перемогу святкували господарі 35 на 23. Заключні двадцять хвилин команди уже грали складами, наближеними до офіційних поєдинків. Тут гору взяли уже гості - 37:32. Втім загальний рахунок залишився на користь рівнян 67:60.

Дуже важливо було показати людям, показати суспільству, що Україна є, Україна буде, спорт буде, баскетбол буде. Не залежно ні від чого. наші хлопці, які боронять нас на лінії фронту велика честь їм, шана і хвала. Бо так ми можемо провести таке дійство, -  президент БК "Рівне" Сергій Ліщук.

Організував поєдинок баскетбольний клуб "Рівне". Вхід був вільним, але були скриньки для збору коштів. Виручити вдалося . Найближчим часом у Тернополі планують провести подібний поєдинок. Попередньо, БК "Рівне" візьме у ньому участь.