ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

Ліниві вареники з сиру —рецепт швидкого сніданку за 15 хвилин

Фото ілюстративне

Ліниві вареники — це ідеальний варіант для тих, хто хоче швидкий, ситний і домашній сніданок без довгого ліплення тіста. Усе готується буквально за кілька хвилин, а результат — ніжні, м’які шматочки з приємним вершковим смаком.

Інгредієнти:

  • кисломолочний сир — 400 г
  • яйце — 1 шт.
  • цукор — 2–3 ст. л. (за смаком)
  • ванільний цукор — 1 ч. л.
  • борошно — 4–6 ст. л.
  • дрібка солі

Приготування:

У глибокій мисці добре розімніть сир виделкою або перебийте блендером, щоб не було великих грудочок. Додайте яйце, цукор, ванільний цукор і дрібку солі, ретельно перемішайте.

Поступово всипайте борошно, замішуючи м’яке, трохи липке тісто. Воно не повинно бути надто тугим — саме це робить вареники ніжними.

Сформуйте з тіста ковбаску та наріжте її невеликими шматочками. За бажанням кожен шматочок можна злегка приплюснути або залишити у формі подушечок.

Закип’ятіть воду, злегка підсоліть її та опустіть вареники. Після того як вони спливуть на поверхню, варіть ще 2–3 хвилини.

Подавайте гарячими — зі сметаною, вершковим маслом, медом або ягодами.

Такі ліниві вареники готуються швидко, виходять ніжними і чудово підходять як для сніданку, так і для легкого домашнього перекусу.

Читайте також: