Radio
Online
Повiдомити новину

Квіти у зріст людини: у Рівному майстриня виготовляє незвичні композиції (ВІДЕО)

Квіти у зріст людини та гігантські флористичні композиції. Такі вироби представила на своїй першій виставці рівненська майстриня. Жінка виготовляє квіти-гіганти, які стали відомими далеко поза межами України.

Гігантські різнобарвні квіти перетворили одну із виставкових зал Рівного на справжню оранжерею. Тут, наче в казковому мультфільмі — півонії, хризантеми, троянди, лілії та тюльпани, що розмірами сягають людського зросту. Створила таку незвичну експозицію рівненська майстриня Інна Дробинчук. Напрям, у якому працює майстриня, називається ростовою флористикою. Інна розповідає — аби перетворити хобі на основну роботу, мусила довго навчатися.

Одну таку квітку Інна може виготовляти від кількох годин до кількох днів. Уже після першого виробу почала приймати замовлення. А коли замовлень побільшало, покинула основну роботу й започаткувала власну справу. Майстриня додає — деякі вироби сягали трьох метрів.

У виготовленні композицій Інні допомагає чоловік Роман. Саме завдяки ньому квіткові вироби зі звичайних елементів декору перетворились на світильники. Захоплення дружини він залюбки підтримав і з часом подружжя відкрило власну майстерню. Роман жартома каже — тепер дарує дружині квіти кожного дня.

Відвідувачі виставки квітами-гігантами були вражені. Світлана ділиться — як тільки дізналася, що в Рівному виготовляють такі вироби, одразу захотіла подивитися. Каже — тепер хоче прикрасити таким світильником свою оселю.

Нині Інна приймає сотні замовлень з усіх куточків України та з-за кордону. Серед її клієнтів — громадяни та підприємці з Польщі, Естонії, Ізраїлю, Молдови, Франції, США та Великобританії. Зараз Інна навчає новачків, а в майбутньому разом із чоловіком хоче розширювати своє виробництво. У майбутньому мріє експонувати свої квіти за кордоном.

Читайте також: