Radio
Online
Повiдомити новину

Кубок Рівненської області із настільного тенісу: рідні брати у трійці кращих (ВІДЕО)

У Рівному визначили кращих гравців області із настільного тенісу серед спортсменів з інвалідністю. Змагання провели у п'яти категоріях. Участь взяли 38 спортсменів старше 2006 року народження. Переможці представлятимуть Рівненщину на всеукраїнських змаганнях. Більше у матеріалі. 

Семеро спортсменів із порушеннями розумового та фізичного розвитку зійшлися за тенісними столами. Визначають кращих в області в своїй категорії. Кожен має зіграти по шість поєдинків. За результатом п'яти зустрічей обоє спортсменів пройшли усю дистанцію без поразок. Переможця визначають в очному поєдинку. Перша партія за Іваном Білогуровим. Втім далі справа не клеїться. Поступається у двох наступних партіях і стає другим. 

"Поспішав просто, переживав, тому й програв. З першими було легко грати, а от з останнім було складно," - каже срібний призер змагань Іван Білогуров.

Усю дистанцію без поразок пройшов Владислав Котух. Для нього фінальна гра теж була непростою. 

"Чесно, було дуже складна грати. Я спершу подумав, що програю. У другій партії уже пощастило більше. І в третій вже впевненості було набагато більше," - каже переможець Владислав Котух.

Задовільнився бронзою молодший брат Владислава Євген Котух. Попри рідну кров брати у настільному тенісі суперники. 

"У нас кожного року по-різному. То він перемагає, то я. Ми з ним суперники. Ми в школі тренуємося, коли я приїжджаю до нього. В дома, то просто це обговорюємо," - подовжує Владислав Котух.

Кубок Рівненської області із настільного тенісу є обов'язковим та відбірковим етапом на Чемпіонат України. Цьогоріч у змаганнях взяли участь 38 спортсменів старше 2006 року народження. 

"Змагання проводяться у 5-ти категоріях: це спортсмени на візках, спортсмени із ДЦП, спортсмени із ураженням опорно-рухового апарату, спортсмени із порушенням розумового і фізичного розвитку та спортсмени із порушенням слуху. Вони наразі змагаються," - розповів заступник начальника Рівненського регіонального центру "Інваспорт" Володимир Мурін.

Перемога на Кубку області у своїй категорії дозволяє представляти Рівненщину на Чемпіонаті України. Готовий їхати й сімнадцятирічний Владислав Котух. 

"Я ще не їздив, але дуже хочу поїхати. Я був би дуже радий поїхати на Україну," - каже Владислав Котух.

Призових місць завжди менше, ніж учасників. Втім Кубок області серед людей з інвалідністю це саме ті змагання, де головне не перемога, а позитивні емоції та участь.

Читайте також: