Radio
Online
Повiдомити новину

Кошти збирали два місяці: з громади Рівненщини відправили позашляховик для ЗСУ

Вчора, 27 вересня, Городоцька територіальна громада передала для потреб протитанкового артдивізіону Збройних Сил України позашляховик.

Про це повідомили у Городоцькій сільській раді у Фейсбук.

«Це наш маленький вклад у майбутню велику перемогу над російськими загарбниками. Надіємося, це авто ще довго послужить нашим мужнім воїнам. Я, щиро вдячний, кожному, хто долучився до збору коштів для придбання автомобіля», – зауважив очільник територіальної громади Сергій Поліщук.

За словами військових, авто — це одне із головних речей на фронті, своєрідний витратний матеріал. Вони потрапляють під обстріл, ламаються, тому замість них треба завозити щоразу нові.

Понад 190 тисяч гривень були зібрані під час благодійного творчого марафону на підтримку ЗСУ, який відбувся у громаді протягом серпня-вересня. Частина з них - 3 тисячі євро - були витрачені на придбання авто. Вже нині громада працює над придбанням чергового автомобіля для підрозділів ЗСУ.

Крім того, захисникам України було передано прапори України з побажаннями від жителів громади, патріотичні обереги та смаколики.

Читайте також: