Radio
Online
Повiдомити новину

Конфлікт між копами та водієм маршрутки: патрульні озвучили свою версію подій

Вчора, 30 червня, у соціальній мережі інстаграм з'явилось відео де зафільмували спілкування патрульних поліцейських міста Сарни з водієм маршрутки. Зокрема очевидці зафільмували, як коп намагається витягнути водія із транспортного засобу. https://www.instagram.com/p/CCEEIJdAeHq/?utm_source=ig_web_copy_link Наші журналісти звернулись за коментарем до речниці патрульної поліції Рівненської області Оксани Юрченко. Вона зазначила, що інцидент трапився ще 27 червня. Чому ж відео набрало резонансу лише зараз – не розуміє.

«Патрульні мали декілька підстав для зупинки транспортного засобу. Серед них – те що водій їхав за кермом не пристебнутий. Крім того, у транспорті пасажири перебували без засобів індивідуального захисту (масок)», - зазначає Оксана Юрченко.
У патрульній поліції говорять, сам водій транспорту почав не чемно спілкуватись із правоохоронцями. На записі ж, який опублікували у соціальній мережі, цього моменту спілкування не зафіксовано.
«Пасажири одягнули маски лише після зауваження патрульних. Крім того, водій перевозив більше людей, ніж це передбачено технічними характеристиками транспорту», - розповідає речниця.
У висновку, на керманича патрульні склали два протоколи. Зокрема за порушення правил використання ременів та за перевезення пасажирів понад норму. Крім того у поліції додають, сам керманич вибачився перед копами за свою поведінки. Нині ж керівництво патрульної поліції будуть проводити перевірку щодо цього інциденту. Переглядати відео з нагрудних камер копів аби зрозуміти чи не було у їх діях ознак дисциплінарного проступку.
заголовкове фото:  Суспільне 
Авторка: Лілія Налапка

Читайте також: