ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області ITV MEDIA GROUP | Новини Рівного та області
Рівне, вул. Миколи Боголюбова, 5
+380964960000 [email protected]

Командир розвідроти з Костопільщини загинув у боях на Сумщині

У понеділок, 9 червня, Костопільська громада попрощається з воїном, який віддав життя за волю та незалежність України.

Про це повідомили в Костопільській міській раді.

Воїн народився в селі Гута, навчався у місцевій школі, мав успіхи у спорті — армспорті та легкій атлетиці. Після здобуття професії електрогазозварювальника та роботи за кордоном, у лютому 2022 року він повернувся в Україну, щоб стати на захист рідної землі.

Спершу він служив у територіальній обороні Костополя, а згодом підписав контракт і приєднався до 80-ї окремої десантно-штурмової бригади Збройних Сил України.

Воював на сході — поблизу Харкова, Мар’їнки, Бахмута та на Курському напрямку. Під час бойових дій зазнав важкого поранення, але після тривалої реабілітації повернувся у стрій, ставши командиром розвідувальної роти.

Воював, поєднуючи обов’язки розвідника і старшого водія, рятував побратимів і техніку з-під обстрілів. За два тижні до загибелі отримав звання сержанта. Він загинув 2 червня 2025 року у Сумській області.

«Світла дитина… Змалку був працьовитим, щирим, з надзвичайно добрим серцем. Він завжди був тією опорою, яка підтримувала не лише матір, а й кожного, хто був поруч. У нього були золоті руки, він усміхався і випромінював тепло й любов до життя. Любив жити… Особливо тварини тягнулися до нього — він мріяв стати ветеринаром. Для всіх був другом, розрадником, порадником. У нього було стільки друзів, що здавалося, цілий світ його знає», – розповідає хресна мама.

Воїн нагороджений медаллю «За зразкову службу» за мужність і вірність військовій присязі.

Телеканал "ITV media group" висловлює щирі співчуття родинам та розділяє з вами біль утрати. Герої не вмирають!

Читайте також: