Radio
Online
Повiдомити новину

Коли завершать будівництво кільця на Макарова (ВІДЕО)

Хотіли як краще, а вийшло як завжди. Будівництво розв'язки на перехресті вулиць Дубенська-Макарова триває. Попередньо обіцяли завершити його в кінці жовтня. Втім, не встигають. Що уже вдалося зробити та коли "квітка", дізнавалася Марія Терещук.

Так обіцяли рівнянам 9 серпня на старті будівництва розв'язки на перехресті вулиць Макарова-Дубенська. Згідно з договором, 9 листопада проїзд має бути відкрито. Проте вчасно відновити там рух, кажуть в управлінні капітального будівництва, не вдасться. Заважають дощі. 

"Звичайно, під час виконання робіт виникали різні ускладнення. Ми не раз про це інформували," - каже начальник управління капітального будівництва Володимир Ляшук.

В обумовлені терміни, додають в управлінні, підрядник облаштувати кільце встигне. Втім, пустити дорогою транспорт відразу не зможуть. Адже окрім асфальтованого покриття має бути готовим й тротуар. 

""Чи буде пущено транспорт, чи ні - це на сьогодні, я вам скажу відверто, під питанням. Тому, що охорона праці і безпека руху - це повинно бути в пріоритеті. Важливо те, щоби ніхто не травмувався на цьому об'єкті," - продовжує Володимир Ляшук.

Опитані водії затримці не дивуються. Кажуть, це було прогнозовано. Але все ж вважають, що варто перечекати незручності. 

Як розповів один з інженерів, основну частину роботи вже зробили. Втім, до фінішу ще далеко. 

"Маємо поставити бордюрний камінь повністю по периметру, разом з острівками. Після того буде покладений ще один шар асфальту. Тоді залишаться роботи з благоустрою: відсипки кільця, влаштування тротуарів, велодоріжок і так далі," - каже інженер-геодезист Валерій Самков.

З наступного тижня розпочнуть укладати ще один шар асфальту. Якщо буде дозвіл, додає інженер, можуть за кілька тижнів відновити рух транспорту і паралельно облаштовувати тротуар.  Якщо ж так вчинити не вдасться, то повністю здати кільце зможуть не раніше початку зими.

Читайте також: