Radio
Online
Повiдомити новину

Коли на Рівненщині скоротять час дії комендантської години? (ВІДЕО)

Комендантська година із 12 ночі. У сусідніх регіонах із Рівненщиною, зокрема на Волині, Хмельниччині та Житомирщині, скоротили тривалість комендантської години. А Закарпаття і досі залишається єдиною областю України, де не запроваджували подібні обмеження. Чи змінять і на Рівненщині тривалість комендантської години та які є "за" і "проти". 

Комендантська година із настанням півночі. Однак Рівненщини це нововведення поки що не стосується. У нашому регіоні лише триває обговорення та опитування. У телеграм-каналі очільника Рівненщини відбувається голосування між жителями області. Свою думку висловило понад 30 тисяч людей. Із них 60 відсотків підтримують скорочення часу комендантської години та підтримують дію обмежень із 12 години ночі до 5 ранку. Жителі ж Рівного неоднозначно дивляться на цю ініціативу.

Та й думки мешканців області не достатньо. Необхідно зважити всі "за" та "проти", пояснюють в обласній військовій адміністрації.

Окрім цього, до обласної військової адміністрації вже неодноразово зверталися представники бізнесу, адже дія комендантської години із 23.00 обмежує їхню діяльність. Тож при прийнятті рішення на цей чинник теж звертатимуть увагу. У свою чергу в поліції кажуть: "Комендантська година посприяла зменшенню кількості злочинів та правопорушень".

Поки в Рівному ще опрацьовують варіант скорочення часу дії комендантської години, ми вкотре наголошуємо, про важливість дотримання часових обмежень. Адже ваше перебування на вулиці у нічний час можуть прирівняти до диверсійних дій. 

Читайте також: