Radio
Online
Повiдомити новину

Колектив Рівненського діагностичного центру не хоче повернення Шустика?

Зважаючи на ситуацію, яка виникла навколо Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру ім.В.Поліщука, працівники медичного закладу записали колективне відео-звернення.

Зокрема, у зверненні йдеться про те, що з вересня, від часу звільнення керівника Романа Шустика, центр працює у штатному режимі. Додають, за цей час спільними зусиллями у двічі зменшили навантаження на фонд заробітної плати, збільшили у три рази кількість електронних записів, за що заклад отримає кошти від НСЗУ. Загалом, планують отримати 8 мільйонів гривень, що дозволить погасити заборгованість по заробітній платі, яка виникла ще в липні.

Також зазначають, що увесь цей час піддаються тиску з боку колишнього керівника. Тож вирішили висловити свою думку у відео:

"На зборах трудового колективу дві третини працівників не підтримали діяльність пана Шустика на посаді головного лікаря. Вчорашнє рішення суду про відновлення Шустика Романа Петровича довело ситуацію до кипіння. Працівники закладу почали отримувати погрози від колишнього керівника. Тому ще раз наголошуємо: колектив став заручником ситуації, не підтримує рішення суду і просить громаду Рівненщини стати на захист закладу."

Нагадаємо, попереднього керівника діагностичного центру Романа Шустика звільнили з 3 вересня. А вчора, 19 жовтня, Рівненський міський суд визнав протиправним та скасував розпорядження першого заступника голови Рівненської обласної ради про звільнення Романа Шустика з посади головного лікаря Рівненського обласного клінічного лікувально-діагностичного центру імені В. Поліщука.

Тим часом конкурсна комісія вже визначила ймовірного претендента на крісло очільника діагностичного центру.

 

Читайте також: