Вперше після довготривалих карантинних обмежень Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека відчинила свої двері для читачів.
Всередині обов’язкова дезінфекція всього приміщення кожні дві години, а персонал та відвідувачів проходять температурний скринінг.
Як розповіла нам заступниця директора бібліотеки Олександра Промська, рівняни чекали на довгоочікуване відкриття книгозбірні:
- Чи багато телефонували, цікавилися?- Дужа багато, ми теж не могли дочекатися цього моменту, бо хочуть люди повернути книгу, і взяти нову книгу, і чекають на якісь події. Поки ми в режимі видачі книг, але багато було дзвіночків, - розповідаєзаступниця директора КЗ Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека Рівненської обласної ради Олександра Промська.
Для відвідувачів, які хочуть повернути та взяти необхідну літературу, тут облаштували спеціальний пункт.
Ми беремо їхній контрольний квиточок, йдемо у відділ, вони знаходять нам їхні читацькі формуляри, ми списуємо ту літературу, яку вони принесли, і потім, коли колегам даємо запит, ми записуємо ті книжки, які вони беруть, - розповідає головна бібліотекарка соціокультурного відділу Рівненської обласної універсальної наукової бібліотеки Марія Новікова.
Повернені бібліотеці книги працівники залишають у спеціальних корзинах. Для них тут передбачили обов’язкову обсервацію, тож взяти їх до рук читачі зможуть після певного періоду.
Згідно рекомендацій вони просто мають перебути певний час на полицях і тоді вже можуть повертатися у фонд і бути доступним іншим користувачам, - каже заступниця директора КЗ Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека Рівненської обласної ради Олександра Промська.
У читальних залах відвідувачі можуть обрати книги власноруч.
Додамо, що Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека працює з 10-ї до 18-ї години