Radio
Online
Повiдомити новину

"Кінцівка могла бути спокійнішою" - БК "Рівне" у другій грі поступився БК "ДіДіБао"

Після складної перемоги БК «Рівне» у першому матчі (8 лютого) над Кам’янецьподільським «ДіДіБао» головний тренер рівнян Михайло Переверзій пояснював напружену кінцівку гри недооцінкою суперника зі сторони своїх гравців.


«У черговий раз ми наступаємо на все ті ж граблі, – коментує після матчу головний тренер БК «Рівне» Михайло Переверзій журналісту ТРК «Ритм». Справа в тому, що … Ми готувалися до цієї команди. Вона дуже сильна, але не приїхали, захворіли, у них два основних гравці і хлопці подумали – раз їх немає, то ми можемо виграти малою кров’ю».
«Малою кров’ю» перемогти 8 лютого не вдалося. Йдучи на велику перерву із перевагою +13, гравці БК «Рівне» зуміли розтратити цей гандикап. Лише влучні триочкові кидки капітана рівнян Тараса Шанюка, у найвідповідальніший момент матчу принесли підопічним Михайла Переверзія перемогу – 73 на 69. Здавалося, що повторна гра ( 9 лютого ) має бути більш спокійною для рівнян, адже про недооцінку суперника вже йтися не могло. Проте, як виявилося гості із двома поразками повертатися додому бажання не мали. Перших два очка для господарів заробив Олександр Шепелев, закинувши у першій ж атаці. Проте гості швидко відігралися, ба більше, першу чверть саме підопічні Миколи Полюляка завершили у статусі лідера. Випередити рівнян кам’янецьподільцям вдалося на одне двохочкове влучання – 21 на 23. Другу чверть «ДіДіБао» розпочав влучним кидком граючого тренера Миколи Полюляка з-за меж триочкової зони. Протягом цієї десятихвилинки лідерство на майданчику переходило від гостей до господарів і навпаки. Коли ж до великої перерви залишалося 17 секунд, рівняни вели у два очка. Проте триочковий Романа Гуменюка, із фінальною сиреною, й після другої чверті залишив рівнян у позиції наздоганяючих 43 на 44. Йдучи на каву у перерві між чвертями, вболівальники все ж сподівалися, що тренер знайде у роздягальні потрібні слова аби рівняни змогли впевненіше провести другу половину гри. Третя чверть розпочалася обміном влучних двохочкових кидків. У такому руслі десятихвилинка проходила до прикінцевих секунд, коли гостям вдалося вирватися на шість очок вперед. Проте триочкові Артема Ющика та Дмитра Тимощука зрівняли рахунки команд перед заключною четвертю 58 на 58. Та в заключній десятихвилинці гості були більш точними. За 2 хвилини до фінальної сирени підопічні Миколи Полюляка вели у шість очок. Спроба Михайла Переверзія та гравців схилити шальки терезів на власну користь в заключні хвилини була невдалою. Гості відстояли перемогу 78 на 81 та везуть до Кам’янець-Подільського нічийний результат за підсумками двох матчів. У рівнян найбільшу кількість очок набрав Олександр Шепелев – 20. Він лише на 1 очко поступився своєму супернику Анатолію Конєву (21). Кращим Олександр був і на підборі – 9 вдалих підбирань. За цим показником уже Анатолій Конєв відстав на один пункт (8). Найбільше результативних передач у рівнян віддав Дмитро Тимощук – 5. Проте кращим за цим показником у матчі став суперник Дмитра Євген Харлампович – 7.

«Ми зробили аналіз помилок вчорашніх. Ми сьогодні намагалися легкі очки для суперника зменшити, – коментує після матчу граючий тренер Микола Полюляк. Єдине, що кінцівка могла бути трохи спокійніша для нас».
Щодо ключових моментів гри, то граючий тренер «ДіДіБао» виділив такі:

«Перше, це, напевне, кількість втрат, тому що вчора ми зробили, у першій половині, велику кількість втрат. Сьогодні ж, за першу половину ми зробили лише дві втрати. Так як їх було менше, то команда Рівне не змогла на багато відірватися, як це було у вчорашньому матчі. І я думаю. Що гарна перша половина матчу була запорукою загального результату».
Після цих двох матчів БК «Рівне» із 39 очками займає другу сходинку у своїй групі, поступаючись «Тернопільському ТНЕУ». Наступні ігри для рівнян відбудуться на виїзді, 15 та 16 лютого. У Волинському дербі зійдуться БК «Старий Луцьк Університет» та БК «Рівне». Відеотрансляція першої гри Відеотрансляція другої гри

Читайте також: