Зовсім скоро йому буде 72 роки, із них більше як 50 років працює двірником. Олександр із 4 години ранку допомагає розчищати засипані снігом тротуари.
Олександр – двірник
Мусиш работать, це вместо зарядки.
Загалом розчищати пішохідні зони в Рівному вийшли 230 працівників міськШЕУ. Дехто ймовірно навіть встиг зігрітись. Мороз все таки.
Майстриня ШЕУ Ганна розповіла, машини які чистять дороги, додають двірникам роботи. Запитуємо, чи зручно комунальникам чистити сніг пластмасовими лопатами
Ганна Войтович – майстриня ШЕУ
Ви знаєте ну як вам сказати. В принципі якщо легкий сніг, то так можна працювати. Є трішечки інший вид лопати, більш такий пряміший. Ну бачте лопати…вже багато лопат поламалось. Сніг важкий. Вчора люди два рази виходили на роботу, зранку хто в 3 хто в 4 хто в 5, потім 2, 3 година вже всі повиходили правда вже втомились люди, що тут казати. Труд дуже важки. Хто не пробував, той не знає що це таке.
А це ще одна проблема із якою сьогодні зіткнулись містяни. Їм доводилось мерзнути на зупинках більше 30 хвилин, аби дістатись до свого місця призначення.
Живу на Борці, район «меморіал слави», дуже багато людей було. Чоловік 40-50 на зупинці. Нічого не зупинялось, ні тролейбуси ні маршрутки. Все битком набите, це друга зупинка від Боярки. Дорога дуже погана, не почищена, тролейбус їхав дуже помалу.
Я довго, минут 15-20 чекаю і немає нічого. А мені треба до обласної лікарні і нема чим доїхати.
Людей є, це ж погода така. Ну це ж не колапс. Я рахую, що це просто така природня ситуація, що треба її пережити. І як я скажу, що в нас… ну я вже мабуть більш старої такої, вже старша жінка то я вам скажу, що було ще гірше.
Попри складну дорожню ситуацію громадський транспорт курсує. Втім на маршрут виїхали не усі. В Управлінні транспорту та зв’язку повідомляють, за такої погоди відхилення від графіку звична річ. Через затори в місті, люди вимушені чекати більше години на маршрутку чи тролейбус.
Дмитро Царук – в.о. управління транспорту і зв’язку
Виїхало 180 автобусів з 250 і 66 тролейбусів виїхало. Однак, були зауваження 10 автобусів стояли заблоковані на своєму автопідприємстві. По тролейбусам, є проблема на Північному мікрорайоні, тому що там іде в нас тролейбус 7 він доїжджає до фреша і далі він не може піднятись вгору на свою кінцеву.
Доки ситуація на вулицях міста не покращиться, зазначає Дмитро Царук громадський транспорт працюватиме із відхиленнями від графіку.